< Veiling Gesloten

Door Miljuschka Witzenhausen gesigneerde foto van “Het Perfecte Plaatje”

Winnend bod: €1.700,-

Miljuschka Witzenhausen heeft een dochter met epilepsie. Daarom is zij ambassadeur van het Epilepsiefonds. Toen de kans voorbij kwam om mee te doen aan het programma Het Perfecte Plaatje, greep ze deze kans met beide handen aan. De tv-kok kiest in de fotowedstrijd bewust voor eerlijke foto’s zonder onnodige trucage. Tijdens één van de afleveringen kregen de kandidaten de opdracht om een actiefoto te maken in een donkere kamer. “Met veel snelheid het juiste moment weten te pakken is echt lastig.” Toch is het Miljuschka gelukt, met deze prachtige foto als resultaat. En u kunt bieden op haar werk, gesigneerd door Miljuschka herself. Formaat: 50x70, inclusief lijst.

Winnend bod: €1.700,-